Pielęgniarka POZ

Pielęgniarka POZ


Do Państwa dyspozycji oddajemy zespół doświadczonych pielęgniarek, w tym pielęgniarki środowiskowej, w której zakresie obowiązków znajdują się wizyty domowe

Aby wybrać pielęgniarkę środowiskową należy zgłosić się do rejestracji przychodni i wypełnić deklarację wyboru pielęgniarki POZ, która dostępna jest TUTAJ.

Nasi pracownicy pomogą uzupełnić dokumenty i odpowiedzą na wszelkie Państwa pytania. PAMIĘTAJMY – zmiana pielęgniarki  POZ 2 razy w roku przysługuje każdemu z nas bezpłatnie.

Pielęgniarka  planuje i realizuje kompleksową opiekę pielęgniarską nad chorym, rodziną, społecznością w środowisku zamieszkania z uwzględnieniem miejsca wykonywania świadczenia obejmując opieką:

  • zdrowych i chorych niezależnie od wieku i płci
  • osoby niepełnosprawne
  • osoby w stanie terminalnym

Pielęgniarki VITAMED:

  • Pielęgniarka Lidia Grala-Ignaszak
  • Pielęgniarka Mirosława Marciniak

Wizyta w Vitamed


Prywatna opieka pielęgniarska

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani odpłatną opieką pielęgniarską prosimy o kontakt z przychodnią.

GODZINY PRACY PON-PIĄTEK OD 8-18

REJESTRACJA : 798-116-980

rejestracja@vitamed-pleszew.pl

Abonamenty Medyczne


Jeśli posiadacie Państwo wykupiony abonament medyczny z firmy: MEDICOVER, ENEL-MED, LUX MED, serdecznie zapraszamy do naszej placówki. Świadczmy usługi abonamentowe z zakresu: opieki internistycznej, opieki pielęgniarskiej, diagnostyki laboratoryjnej i kardiologicznej,rehabilitacji leczniczej, kardiologii, ortopedii i pulmonologii.

Prosimy, w momencie dokonywania rejestracji telefonicznej poinformować o chęci skorzystania z usług w ramach abonamentu medycznego danej firmy.

Skip to content