Badanie słuchu

Badanie słuchu


Badanie słuchu polega na ocenie zdolności słuchowej człowieka. Jest to diagnostyka, która ma na celu określenie, czy pacjent ma jakiekolwiek problemy ze słuchem i w jakim stopniu one wpływają na jego codzienne funkcjonowanie. Badanie słuchu może obejmować różne testy, takie jak testy tonów prowadzonych, testy słyszenia mowy i testy słyszenia dźwięków o niskiej i wysokiej częstotliwości. Wynik badania słuchu może być wykorzystywany do określenia właściwego leczenia i/lub zalecenia dla pacjenta.

Zapraszamy do naszej placówki medycznej, gdzie wykonujemy profesjonalne badania słuchu! Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych specjalistów, którzy zapewnią Ci fachowe i kompleksowe badanie.

Nasze badanie słuchu obejmuje następujące testy:

  • Testy tonów prowadzonych – pomagające określić, czy istnieją jakiekolwiek zaburzenia słyszenia
  • Testy słyszenia mowy – pozwalające ocenić, czy pacjent jest w stanie wyraźnie usłyszeć i zrozumieć mowę
  • Testy słyszenia dźwięków o niskiej i wysokiej częstotliwości – umożliwiające ocenę zdolności słyszenia dźwięków o różnych częstotliwościach.

Wynik badania słuchu jest natychmiastowo dostępny, a nasz specjalista przedstawi Ci jego wynik i wszelkie wskazówki dotyczące dalszego postępowania.

Zarezerwuj swoje badanie słuchu już dziś i przekonaj się, jak nasza placówka może pomóc Ci w ocenie Twojego słuchu. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub za pośrednictwem naszej strony internetowej, aby umówić się na wizytę.

BADANIE SŁUCHU JEST USŁUGĄ BEZPŁATNĄ

Badanie słuchu - Vitamed Pleszew (Testy tonów prowadzonych, Testy słyszenia mowy, Testy słyszenia dźwięków o niskiej i wysokiej częstotliwości)

Wizyta w Vitamed


Aby umówić się na badanie  wystarczy zgłosić się osobiście lub zadzwonić. Za wizytę wygodnie zapłacicie Państwo gotówką lub karta płatniczą

GODZINY PRZYJĘĆ:
PON-PIĄTEK 8-18

REJESTRACJA:

Telefon: 518-532-406

Skip to content