NDT Bobath

Terapia Bobath - Neurorozwojowa diagnostyka i rehabilitacja dzieci i niemowląt


Neurorozwojowa diagnostyka dzieci i niemowląt to proces polegający na ocenie rozwoju dziecka w zakresie neurologicznym, motorycznym, poznawczym i emocjonalnym. Celem tej diagnostyki jest wczesne wykrycie ewentualnych zaburzeń rozwojowych oraz późniejsze zapewnienie odpowiedniego wsparcia dziecku i jego rodzinie.

Podczas diagnozy specjaliści przeprowadzają wywiad z rodzicami dziecka, by poznać historię jego rozwoju, a także przeprowadzają różnego rodzaju testy i obserwacje dziecka. Mogą to być testy motoryczne, poznawcze, językowe, czy też testy oceniające funkcje sensoryczne. Wyniki diagnozy pozwalają na stwierdzenie czy dziecko rozwija się prawidłowo, czy też występują u niego jakieś zaburzenia rozwojowe.

W przypadku stwierdzenia zaburzeń specjaliści podejmują działania, które mają na celu umożliwić dziecku prawidłowy rozwój i zapewnić odpowiednią opiekę. Warto pamiętać, że wczesna diagnoza i wsparcie dla dziecka oraz jego rodziny mogą mieć istotny wpływ na jego przyszłość.

Fizjoterapeuta Kinga Meller

Terapia Bobath - Neurorozwojowa diagnostyka i rehabilitacja dzieci i niemowląt - Vitamed Pleszew

Wizyta w Vitamed


Aby umówić się na badanie  wystarczy zgłosić się osobiście lub zadzwonić. Za wizytę wygodnie zapłacicie Państwo gotówką lub karta płatniczą

GODZINY PRZYJĘĆ:
PON-PIĄTEK 8-18

REJESTRACJA:

Telefon: 517335815

Cennik usług:

Konsultacja fizjoterapeutyczna metodą NDT BOBATH – 110 zł
Rehabilitacja NDT BOBATH – 90 zł
Wizyta kontrolna – 50 zł

Skip to content