Nasze placówki

Prezentacja naszych odziałów

Przychodnia Vitamed

NZOZ Vitamed sp.p. to nowoczesna przychodnia w Pleszewie, przy ulicy Jana III Sobieskiego 34.

Placówka oferuje kompleksowe usługi z zakresu Podstawowej Opieki Zdrowotnej, ponadto w placówce funkcjonuje gabinet stomatologiczny, gabinet internistyczny, gabinet kardiologiczny, gabinet ortopedyczny, fizjoterapeutyczny, dietetyczny, podologiczny jak i pracownia USG oraz punkt pobrań krwi.

Dzięki sprawnemu systemowi rejestracji i doświadczonej kadrze medycznej placówka świadczy usługi na wysokim poziomie. Atutem jest umawianie pacjentów na wizyty w bardzo krótkim terminie.
Podstawowa opieka zdrowotna (POZ) oraz stomatologia działają w ramach kontraktu z NFZ. Ponadto oferujemy usługi specjalistów w ramach wizyt prywatnych.


Rehabilitacja Lecznicza Vitamed

Rehablitacja Lecznicza Vitamed to placówka zlokalizowana w miejscowości Czermin, świadcząca usługi z zakresu rehabilitacji leczniczej.

Placówka oferuje kompleksowego usługi elektrolecznictwa, masażu , terapii indywidualnej, kinezyterapii, hydroterapii, światłolecznictwa, krioterapii.
Dział Rehabilitacji świadczy również zabiegi okładów borowinowych, kinesiotapingu, falii uderzeniowej, jak i szereg pakietów rehabilitacyjnych.

Jako jedyna placówka w okolicy zajmujemy się diagnostyką i leczeniem wad postawy, przy wykorzystaniu innowacyjnego sprzętu to trójpłaszczyznowej korekcji skolioz.